Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 25.09.2017


Katalog stron


Chemia budowlana
Antygraffiti
Usuwanie graffiti Opole, zabezpieczanie, czyszczenie chemiczne

Zajmujemy się usuwaniem graffiti oraz zabezpieczaniem wszelkich powierzchni przed graffiti w oparciu o szwedzką technologię - AGS Anti Graffiti System. Oprócz tego wykorzystujemy również środki TCS i BPS do technicznego czyszczenia róznych powierzchni.

http://www.ags-opole.pl


Anti Graffiti Service - Usuwanie graffiti, skuteczna ochrona przed graffiitii, Wrocław

Usuwanie graffiti - wszystkie powierzchnie. Zabezpieczanie przed graffiti - 7 lat gwarancji. Mycie elewacji. Wrocław, Opole.

http://www.anti-graffiti.pl


Klinkier keep

Strona informacyjna o klinkierze oraz cegle klinkierowej. Informacje na tematy pielęgnacji elewacji z cegły klinkierowej. Jak pielęgnować klinkier.

http://klinkier.keep.pl


Usuwanie graffiti, zabezpieczenie antygraffiti AGS , ozonowanie, dezynfekcja, mycie kostki brukowej

Usuwanie graffiti z każdej powierzchni i zabezpieczenie antygraffiti z użyciem preparatów AGS Anti-Graffiti System to nasza specjalność. Wykonujemy także mycie elewacji i fasad, czyszczenie kostki brukowej oraz ozonowanie i usuwanie zapachów.

http://www.puramente.pl


System Anti Graffiti Firmy Delta A.G. Ltd.

Darexim - dystrybutor regionalny produktów i technologii antygraffiti Delta AG poleca światowej jakości preparaty do usuwania graffiti, polecamy szereg preparatów do czyszczenia i konserwacji fasad budynków, płotów, wiat przystankowych

http://www.antygraffiti.dzs.pl


Usuwanie graffiti, zabezpieczanie budynków

Profesjonalne usuwanie graffiti. Zabezpieczanie wszelkich powierzchni przed graffiti. Mycie elewacji. Poznań i cała Wielkopolska.

http://www.weles-antygraffiti.pl


Oczyszczanie ścian, cegły, renowacja, czyszczenie elewacji

Murren: oczyszczanie ścian i oczyszczanie cegły, renowacji elewacji, czyszczenie elewacji - preparaty antygraffiti. Dzięki preparatom renowacja elewacji, czyszczenie elewacji i oczyszczanie ścian jest proste. Zabezpieczenie hydrofobowe, oczyszczanie cegły

http://www.murren.pl


Antygraffiti

Scandia Cosmetics - profilem działalności firmy jest produkcja wyrobów z zakresu chemii budowlanej. Na bazie oryginalnego polskiego patentu firma produkuje zmywacz do farb i lakierów w postaci żelu o nazwie scansol. Receptura zmywacza jest nieustannie

http://www.scansol.plWitamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog