Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Röben rozszerza ofertę o nowy kolor
data: 29.11.2011 / Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.

Röben rozszerza ofertę o nowy kolorKatalog pokryć ceramicznych marki Röben jest coraz większy. Producent rozszerzył ofertę nowego modelu Piemont o siódmy kolor – dachówkę jesienny liść angobowana

Baza kolorystyczna pokrycia Röben Piemont, które pojawiło się na rynku w lipcu 2011, stale rośnie. Do asortymentu producenta ze Środy Śląskiej dołączyła właśnie nowa dachówka Piemont jesienny liść angobowana. Kolor nowości przypomina, jak mówi sama nazwa, jesienne liście - jest cieniowany, niejednolity, a dwa wiodące odcienie to brązy: czekoladowy oraz rudawy.

Dotychczas jedynym modelem produkowanym w tym kolorze był Fleming. Cieszył się on dużą popularnością wśród inwestorów - był to jeden z najlepiej sprzedających się kolorów dachówek Fleming. Piemont jesienny liść ma duże szanse powtórzyć sukces poprzednika.

Czy wiesz, że...?
Obecnie dachówka Piemont marki Röben jest dostępna w siedmiu barwach: miedziana angobowana, kasztanowa angobowana, antracytowa angobowana, tobago glazurowana, brązowa angobowana, jesienny liść angobowana i trentino angobowana. Wyróżnia ją nowoczesny, spłaszczony kształt oraz bardzo duży zakres przesuwności - aż 38 mm. Dzięki temu można nią łatwiej i bardziej precyzyjnie kryć dachy o różnych kształtach.

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.
55-300 Środa Śląska
ul. Rakoszycka 2
tel. (071) 397 81 00
fax: (071) 397 81 11
http://www.roben.pl

Yasna Communications Sp. z o.o.
http://www.yasna.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog