Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
O(d)grzewana promocja (28-11-2011 r.)
O(d)grzewana promocjaOkres jesienny to czas kiedy pogoda za oknem ulega znacznemu pogorszeniu, a niskie temperatury zwiastują nieuchronnie zbliżającą się zimę. Warto zadbać o komfort cieplny w domu zanim przyjdą największe mrozy...

Classen odkrywa zestaw doskonały dla perfekcjonistówOdkrycie dla każdego, dla kogo zarówno cała aranżacja, jak i nawet najdrobniejszy detal w mieszkaniu, mają znaczenie. Kolorystycznie dopasowane podłogi i drzwi Discovery to rozwiązanie polecane szczególnie perfekcjonistom.

Siła Mamuta - klej Mamut Glue firmy Den BravenZapewnienie trwałego i mocnego połączenia bez użycia śrub czy gwoździ jest często sprawą problematyczną, szczególnie w przypadku, gdy oba elementy wykonane są z różnych materiałów.

Ogrodzenie dla terenów o podwyższonym stopniu bezpieczeństwaZabezpieczenie lotnisk, koszarów wojskowych oraz zakładów produkcyjnych o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa musi być wykonane z wyjątkową precyzją. Takie obszary powinny być ogradzane produktami, które zagwarantują bezpieczeństwo i będą służyć na lata.

Wieloletnia jakość gwarantowanaProdukty marki Armstrong cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Głównym powodem jest przede wszystkim gwarancja jakości oferowanych sufitów podwieszanych i konstrukcji nośnych

Płytki uruchamiające Visign for Style 12 ze stali nierdzewnejAtrakcyjne, dyskretne wzornictwo płytek uruchamiających Visign for Style 12 odpowiada panującym obecnie trendom. Każdy z modeli można w elegancki sposób zintegrować ze ścianą.

Jak dbać o podłogę z lakierowanych desek wielowarstwowych?Podłoga to element wykończenia, który jest najbardziej eksploatowany w naszych domach. Kontakt z butami, zarysowania od przesuwania mebli – na to narażone są nasze deski. Istnieje jednak prostych zasad, które pozwolą nam na utrzymanie jej w pierwotnym stanie.

Czym mocować płyty warstwowe?Płyty warstwowe to jeden z najpopularniejszych materiałów używanych do zabudowy hal, obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Trwałość, łatwy montaż oraz elastyczność połączenia płyty z konstrukcją nośną budynku zapewniają łączniki.

Amwin Przedsiębiorstwem Fair Play 2011.Amwin został po raz kolejny uhonorowany tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play ”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest spółkom przestrzegającym najwyższych standardów etycznych w biznesie oraz w relacjach z pracownikami, władzą państwową i samorządami.

Twój dach może być solidny, ale co z gwarancją?Ważne, żeby budynek, który powstanie był nie tylko ładny i funkcjonalny, ale przede wszystkim solidny i bezpieczny. Tata Steel to firma, która gwarantuje doskonałą jakość produktów ze stali powlekanej i nie boi się brać za nie odpowiedzialności.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog