Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | > | >>
Architektura pierwszej wodyKąpiele i zabiegi w wodzie są bardzo zdrową formą relaksu i pielęgnacji ciała. Na Dolnym Śląsku również nie brakuje wyspecjalizowanych ośrodków SPA, które oprócz odprężających chwil, oferują swoim gościom wspaniałą, zabytkową oprawę.

Wolf System na targach POLEKO 2011W dniach 22 – 25 listopada 2011 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2011. Tematem przewodnim 23. edycji targów POLEKO jest „Resource efficiency - efektywne wykorzystywanie zasobów".

Nowa hala magazynowa z biurowcem dla firmy Rak, wykonywana przez Amwin.Od listopada 2011 roku w Woli Zaradzyńskiej realizowana będzie nowa inwestycja dla firmy RAK.W ramach inwestycji planowana jest budowa hali magazynowej wraz z biurowcem z interesującymi rozwiązaniami technologicznymi.Kompleksowym wykonawcą obiektu będzie Amwin

Tanio i ekologicznie, czyli jak przygotować się na nadejście zimyZanim nadejdą mrozy, warto przyjrzeć się dokładniej naszej instalacji cieplnej, a konkretnie jej izolacji termicznej. Jej stan ma bowiem kolosalne znaczenie, zarówno dla środowiska, portfela oraz komfortu, w jakim przyjdzie nam przeżyć zimowe miesiące.

Amwin, partner strategiczny III Konferencji 25 stycznia w trakcie trwania Międzynarodowych targów Budownictwa BUDMA 2012 odbędzie się III Konferencja Nowoczesne Hale.Program sympozjum wypełnią interesujące prezentacje wiodących na polskim rynku firm związanych z budownictwem,w tym również firmy Amwin.

ANTRASZYKOWNY DOM, czyli ogrodzenie w kolorze antracytuKiedyś praktycznie wszystkie ogrodzenia domów były zielone, ponieważ ich główną funkcją było wyznaczanie granic posesji, a nie jej dekorowanie. Poza tym uważano, że tylko zielone ogrodzenie jest ładne i naturalne.

Sposób na piękne schody (13-10-2011 r.)
Sposób na piękne schodyDobrze zaprojektowany i wykończony taras to miejsce harmonijnie łączące dom z ogrodem. A w takim przypadku nie sposób obejść się bez dopasowanych do klimatu miejsca schodów tarasowych – na przykład ze szlachetnej kostki brukowej

Jak ogrodzić trudny teren?Chcemy ogrodzić przestrzeń wokół naszego domu, lecz nie zawsze mamy do czynienia z równym podłożem. Jak zatem poradzić sobie z ogrodzeniem na tak wymagającym terenie?

Normstahl zmienia nazwę i logoFirma Normstahl – oferująca zautomatyzowane produkty do zastosowań we wjazdach w domu oraz w przemyśle – zmienia nazwę na Normstahl Entrematic. Ma to bezpośredni związek z włączeniem przedsiębiorstwa w struktury ASSA ABLOY Entrance Systems.

W sklepach Komfort podłoga lub dywan na prawdziwe raty zero procentDo końca października 2011 r. klienci sklepów Komfort mogą korzystać z zerowej stawki oprocentowania przy zakupach ratalnych produktów oraz usługi montażu.

<< | < | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog