Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>
Najwyższa jakość kolektorów nagrodzona statuetką Złotego InstalatoraImmergas z dumą prezentuje nowej generacji kolektory słoneczne Immergas EPMA 2.0 i EPMA 4.0., którym w 2011 roku przyznano prestiżową nagrodę Złotego Instalatora. Wyróżnienie otrzymują wybrane produkty, które charakteryzują się ponadprzeciętnymi walorami.

W ramach 9. edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2011, Grupa Track Tec po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę opartą na najwyższej jakości produktach, innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych oraz kompleksowych usługach logistycznych.

Nigdy więcej zimnej podłogiOgrzewanie podłogowe jest coraz bardziej pożądanym rozwiązaniem. Dzięki technologii stosowanej przez Torlys, także drewno jest odporne na temperaturę i przewodzi ciepło. Ponadto sposób montażu desek wielowarstwowych sprawia, że mają one przewagę nad kaflami.

Dźwig osobowy potocznie zwany windą to w dzisiejszych czasach urządzenie niezastąpione. Doceniane, gdy pojawia się konieczność wniesienia zakupów czy mebli wyżej niż na pierwsze piętro. Dlatego nowoczesna, sprawna winda to podstawa w wielopiętrowych blokach

Kamienne blaty RR Granity - stół w nowej odsłonieTrudno nie docenić stołu, jest on milczącym świadkiem ważnych wydarzeń w życiu człowieka. Wykonany z trwałych kamiennych blatów RR Granity może towarzyszyć kolejnym pokoleniom i stać się cząstką historii rodziny.

MODNY-DOM.pl nowy serwis Grupy DOM.plGrupa DOM.pl uruchomiła www.Modny-dom.pl – nowy serwis wnętrzarski dla osób, które szukają inspiracji do urządzania i dekorowania swojego domu i mieszkania.

System oddymiania szybów windowych firmy D+HSystem oddymiania szybów windowych LSC firmy D+H już dawno zdobył uznanie specjalistów w dziedzinie ekologii i bezpieczeństwa. Jednak do tej pory stosowanie go w niższych budynkach było nieopłacalne.

Plast-Box realizuje kontrakt dla SelenyPrzetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast- Box S.A. sfinalizowało współpracę z firmą Selena S.A. Słupski producent opakowań dostarcza obecnie wiadra przemysłowe o pojemności 10L, zdobione etykietą IML dla asortymentu gruntów marki Tytan.

Kominek jest alternatywnym, ekonomicznym i wyjątkowo urokliwym sposobem ogrzewania. Często jednak główną przeszkodą w takiej instalacji jest brak wolnego szachtu lub nieciekawe miejsce na kominek przy wolnym kominie.

W I półroczu 2011 r. wartość przychodów ze sprzedaży Grupy Bowim wzrosła o 58,6% w stosunku do analogicznego okresu w 2010 r., osiągając poziom 559,99 mln PLN. Zysk netto wyniósł 4,35 mln PLN.

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog