Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | > | >>
Łazienka uszyta na miarę z BenmaremRemont łazienki wiąże się ze sporymi wydatkami, dlatego decydujemy się na niego co kilkanaście, góra co kilka lat. Aby uniknąć kosztownego rozczarowania, musimy wiedzieć jak ma wyglądać nasz odmieniony „salon kąpielowy”, po zrealizowaniu naszych pomysłów.

Na energooszczędność nigdy nie jest za późnoJeśli po zakupie projektu lub w trakcie budowy domu w technologii tradycyjnej zapragniemy zostać posiadaczami domu energooszczędnego - nie musimy martwić się, że jest już na to za późno. Jak i kiedy można przeprojektować tradycyjny dom na dom prefabrykowany?

Bondex: lakier i lazury do drewnaNajpiękniejszy i najbardziej wrażliwy ze wszystkich surowców wymaga od producentów chemii budowlanej specjalnego, wręcz indywidualnego traktowania. Właściwie konserwowane drewno, z wydobytą unikalną strukturą, może przez lata cieszyć swoją niezwykłą urodą.

HANDMAN uleczy Twoją nieruchomośćMartwi Cię pęknięty sufit, urwana klamka, zatkany odpływ w zlewie? Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego fachowca? Nic prostszego. Wypróbuj możliwości HANDMANA.

Czy prowadzić prace elewacyjne podczas wzmożonych opadów?Wszelkie prace elewacyjne prowadzone są zazwyczaj w okresie letnio – jesiennym, kiedy to aura sprzyja tego typu robotom. Jednak biorąc pod uwagę kapryśne warunki atmosferyczne w naszym kraju, warto być przygotowanym na zmienną pogodę.

Złota klamka - królewskie rozwiązanie firmy NormstahlOtwierając i zamykając garażowe wrota, coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność klamek, ale także ich wygląd. Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi unikalny produkt – złota klamka firmy Normstahl.

Trwałe produkty konstrukcyjne na budowie Narodowego Stadionu w WarszawieTrzy budowlane i konstrukcyjne produkty firmy DuPont zostały wykorzystane do budowy różnych obszarów nowego Stadionu Narodowego w Warszawie przygotowywanego na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™.

HANDMAN uleczy Twoją nieruchomośćMartwi Cię pęknięty sufit, urwana klamka, zatkany odpływ w zlewie? Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego fachowca? Nic prostszego. Wypróbuj możliwości HANDMANA.

PURMAT: nowa jakość pokryć dachowych i elewacyjnychWyjątkowa trwałość, elastyczność oraz odporność na zarysowania – to podstawowe cechy materiałów z nową powłoką poliuretanową PURMAT. Doskonałe właściwości powłoki to zasługa zastosowania innowacyjnej technologii produkcji.

Szkło przeciwsłoneczne - przykłady zastosowaniaWśród najnowszych, kluczowych realizacji firmy Saint-Gobain Glass widać pewną prawidłowość. Jest nią to, że najchętniej wybieranym produktem w gamie szkieł zewnętrznych są szkła z grupy SGG COOL-LITE.

<< | < | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog