Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 | > | >>
Wszechstronna i elastyczna izolacja Armaflex XG firmy ArmacellStraty energii oraz kondensacja pary wodnej to typowe bolączki związane z instalacjami chlodniczymi czy klimatyzacyjnymi. Dzięki swoim nadzwyczajnym właściwościom izolacja Armaflex XG firmy Armacell pozwoli nam zapomnieć o tych problemach.

Poziome szklenia, drewno i aluminium najmodniejsze w stolarce drzwiowejJakie wzory i dekory królują obecnie w mieszkaniach Polaków? Na co klienci zwracają uwagę przy zakupie skrzydeł drzwiowych wewnętrznych? Które kolekcje wybierali najczęściej w ostatnim półroczu i co przy podejmowaniu decyzji jest największym wyzwaniem?

Baumit FaserEstrich E 225 - rozwiązanie dla każdej podłogiPodkłady podłogowe wykonane z jastrychów cementowych gwarantują równą i mocną powierzchnię. Właściwości te pozwalają na prowadzenie wszelkich prac posadzkarskich związanych z układaniem paneli, wykładziny czy płytek ceramicznych.

Mała architektura, wielkie dzieła - palisady i gazony firmy PolbrukTak jak w przypadku kobiecego stroju „kropkę nad i” stanowią niewielkie dodatki w postaci biżuterii, czy butów, tak w przypadku ogrodowej architektury zadanie to pełnią małe akcesoria.

Połączenia zaprasowywane z SC-Contur: szybsze i bezpieczniejsze od lutowaniaNawet przy niewielkim ciśnieniu, z niezaprasowanej złączki wyposażonej w profil SC-Contur wypływa woda. Pozwala to natychmiast zauważyć pomyłkę i uniknąć poważnych szkód. Rozwiązanie firmy Viega gwarantuje absolutne bezpieczeństwo.

Murapol rozpoczął inwestycję w samym sercu PoznaniaMurapol S.A, deweloper planujący debiut na GPW, rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji w stolicy Wielkopolski. W prestiżowej dzielnicy Poznania powstanie nowoczesne i imponujące osiedle. Ruszyła budowa pierwszego budynku kompleksu Nowe Winogrady.

Duży może więcej - laminowane panele podłogowe Ariosa firmy WitexElementy dekoracyjne o dużych rozmiarach są dziś niezwykle cenionymi dodatkami wnętrza. Zasłony sięgające podłóg, gigantyczne lampy, czy masywne stoły.

Firma Winkhaus – lider na rynku okuć – oferuje systemy okuciowe autoPilot i activPilot do aluminium. Są one wykorzystywane przez producentów okien aluminiowych do profili z wrębem okuciowym analogicznym jak w systemach z PCV.

Nowy zabytek w centrum WarszawyBudynek Ozonowania Pośredniego i Filtrów Węglowych MPWiK w Warszawie jest wyjątkowy. I to nie tylko ze względu na swoją skalę czy rolę, jaką odgrywa dla mieszkańców stolicy…

Kupujemy elektronarzędzia - nie tylko dla profesjonalistówDla wielu jedynym naturalnym miejscem dla elektronarzędzi jest warsztat oraz każde inne niż tylko amatorskie ręce. Tymczasem w ostatnich latach lawinowo rośnie powszechne zainteresowanie tego typu urządzeniami.

<< | < | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog