Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
System MK NERO oferowany przez firmę MK ŻARY przeznaczony jest do odprowadzania spalin z kominków i urządzeń na paliwa stałe. Charakteryzuje go wysoka jakość wykonania oraz estetyka.

Rąbek w nowej odsłonie (24-11-2011 r.)
Rąbek w nowej odsłonieFirma Blachy Pruszyński wprowadziła na rynek nowy model paneli na rąbek stojący dostępny w trzech rodzajach profilowania powierzchni - płaskim, falistym oraz z przetłoczeniami trapezowymi.

Siatki i osłony rusztowaniowe firmy BaumitPrace dociepleniowe prowadzone są zazwyczaj przez kilka tygodni. W tym czasie warunki pogodowe mogą się zmieniać i tym samym być zagrożeniem dla końcowych efektów robót.

Tajemnice pięknych kanap (23-11-2011 r.)
Tajemnice pięknych kanapPunkt widzenia podobno zależy od punku siedzenia. Dlatego Galeria Wnętrz proponuje jeden z najlepszych – superwygodne i komfortowe kanapy trzech włoskich marek: Ego, Giusti Portos i Ulivi.

Soundblock - Milczący GabionSoundblock to innowacyjne rozwiązanie firmy Betafence, które wyeliminuje dokuczliwy hałas wzdłuż autostrad. Jego zaletami są także łatwość montażu oraz niezliczone możliwości dekoracyjne.

Armstrong Atelier - Inżynierowie twórczej wizjiPodczas tegorocznej, siedemnastej już, edycji londyńskich targów designu „100% Design London”, firma Armstrong zaprezentowała swoją nową, kompleksową usługę pod nazwą „Armstrong Atelier”

EKO Malowanie - świadoma decyzjaEkologiczna świadomość społeczeństwa wzrasta. Coraz częściej rozumiemy, że poprzez dbanie o środowisko i przyrodę dbamy o własne zdrowie. Nie chodzi już o modę. Bycie eko staje się koniecznością. Dziś można także ekologicznie malować dom i mieszkanie.

Pilkington Automotive nagrodzony za bezpieczeństwo i ochronę człowieka w pracyPilkington Automotive Poland – producent szyb dla czołowych marek samochodowych, nagrodzony został Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy za działania prowadzone na rzecz poprawy warunków, bezpieczeństwa i ochrony człowieka w środowisku pracy.

Rynek budownictwa przemysłowego w Polsce urośnie do 2014 r. do 27 mld złNadchodzące inwestycje w sektorze energetycznym, gazowniczym oraz produkcyjnym sprawią, że po słabszych dla branży latach 2009-2010,rynek budownictwa przemysłowego w Polsce

Wojny cenowe w polskim budownictwie potrwają jeszcze co najmniej dwa lataPogarszająca się koniunktura w branży budowlanej i oczekiwana mniejsza liczba zleceń ze strony sektora publicznego zmuszają firmy budowlane do dalszego konkurowania ceną w postępowaniach przetargowych.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog