Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Nowe baterie marki GuglielmiKoniec roku przyniósł ciekawe propozycje w asortymencie baterii marki Guglielmi. Do oferty dołączyło w sumie dziewięć nowych modeli baterii umywalkowych i kuchennych zaprojektowanych przez włoskie studia Novelletto oraz O&G. Oto propozycje łazienkowe.

12 listopada w Domu Modelowym na terenie Parku Handlowego w podwarszawskich Jankach odbył się piknik ekologiczny. OknoPlus reprezentowali warszawscy Partnerzy Handlowi : Danuta Nowakowska z Firmy PROTECT oraz Tomasz Chyliński z Firmy OKTOM.

Park Avenue w centrum WrocławiaBulwar Park Avenue to jedna z najbardziej znanych ulic Nowego Jorku. Aleja ta prowadzi ruch z Manhattanu na północ i południe. Co ciekawe, miejsce to mimo położenia w ścisłym centrum amerykańskiej metropolii, pełne jest zieleni oraz miejsc do odpoczynku.

Wyjątkowe miejsca - wyjątkowe cegłyFirma Röben wprowadza nowe nazwy dla wszystkich swoich cegieł produkowanych w Środzie Śląskiej. Dzięki nim spojrzymy na klinkier z zupełnie nowej perspektywy

Dom czy mieszkanie - co się bardziej opłaca i dlaczego?Wbrew pozorom wybór pomiędzy budową domu, a zakupem mieszkania o podobnej powierzchni w centrum miasta nie jest prosty. Zalety i wady mieszkań oraz domów wolnostojących przedstawia Dominik Kosmała, Dyrektor Działu Domów Gotowych firmy Wolf System sp. z o.o.

W dniach 15-16 listopada odbyło się seminarium granitowe zorganizowane przez CEMEX Polska, podczas którego przedstawiono kwestie związane z zastosowaniem kruszyw granitowych w mieszankach mineralno – asfaltowych.

KAN ze Złotym InstalatoremBiałostocka spółka KAN zdobyła prestiżową nagrodę Złotego Instalatora. Jurorzy konkursu docenili najnowszej generacji złączki systemu KAN- therm Press LBP.

Jak dobrać kamień do wnętrza – inspiracje aranżacyjnePodążając za wskazówkami architekta wnętrz Izabeli Włodarskiej mamy szansę wcielić się w rolę projektanta i, przy pomocy kamieni RR Granity, tchnąć duszę we wnętrze naszego domu.

Lampy z oferty firmy Technolux sygnowane marką Nowodvorski LightingTechnolux Sp.J. Nowodworski i Spółka to rodzinna firma z tradycjami, która od 1994 roku produkuje oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych.

Podłoga pełna blasku (15-11-2011 r.)
Podłoga pełna blaskuOdpowiednio dobrana podłoga stanowi doskonale postawioną „kropkę nad i” aranżacji. Decydując się na drewnianą podłogę Torlys z kolekcji Summit z satynowym wykończeniem sprawimy, że nasze wnętrze nabierze szlachetnego blasku.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog