Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej zmieniły się nie tylko niektóre przepisy prawa budowlanego, ale także świadomość klientów. Polacy nie chcą już kupować „byle czego” za niską cenę. Coraz częściej decydują się na towar wysokiej jakości, który będzie służył im przez dłuższy czas.

Święta u Orasińskich (03-12-2004 r.)
Trudno nie zauważyć, że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Tradycyjnie będziemy gościć u siebie całą naszą liczną rodzinę. W zeszłym roku na Wigilii w naszym mieszkaniu zebrało się ponad 30 osób! Przyznam, że wyciągnęliśmy z minionych wydarzeń kilka wniosków i w tym roku jesteśmy już na pewno lepiej przygotowani na przetoczenie się rodzinnej, świątecznej nawałnicy.

M jak Masonite (03-12-2004 r.)
Firma Masonite wprowadza na polski rynek tłoczone płyty drzwiowe HDF ze znakiem M. Twarda płyta pilśniowa HDF jest półproduktem wykorzystywanym do wytwarzania drzwi wewnętrznych.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog