Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Ponadczasowe wewnętrzne skrzydła drzwiowe w salonach sieci RuckZuckCharakterystyczne wzory z klasycznymi, dużymi szybami. Kwadratowe i prostokątne zdobienia. Prostota, elegancja i uniwersalizm (a może minimalizm)– cechy pozornie nieoryginalne, acz od lat cenione.

Brama przesuwna samonośna sposobem na zimowe trudnościDobierając ogrodzenie, a do niego bramę wjazdową musimy zwrócić szczególną uwagę na wytrzymałość oraz odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne. Mroźne dni i śnieg często są przeszkodą dla naszych bram.

W oczekiwaniu na Euro 2012Prace związane z Euro 2012 w Polsce idą pełną parą. Stadiony we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku zostały już oddane do użytku, a na listopad planowany jest odbiór areny sportowej w Warszawie.

Rozwiązania firmy D+H w budynku SF i MSE w Monachium.Otwarty oficjalnie 15.09.2011 roku gmach Szkoły filmowej i Muzeum Sztuki Egipskiej w Monachium to budynek szczególny. Architektom z biura Petera Bohma z Kolonii udało się w jednym obiekcie zamknąć i pogodzić ze sobą dwa światy – współczesny i starożytny.

Szklane blaty - trwałe i dekoracyjneDelikatne i kruche – to jeden z mitów na temat szkła, który warto obalać, by odważnie używać go do takich zastosowań jak blaty kuchenne, lady sklepowe, czy barowe kontuary.

Ekspert radzi: Jak czytać przeglądy okien?W czasopismach budowlanych czy wnętrzarskich często pojawiają się rynkowe przeglądy stolarki okiennej. Są one o tyle ważne, że podpowiadają nam, które okna są warte zakupu. Jak je czytać? Na te pytanie odpowie Izabela Tryba, dyrektor handlowy firmy OknoPlus.

Wygodniejsze projektowanie z programem Pilkington SpectrumPilkington zaktualizował i udoskonalił bezpłatny program Pilkington Spectrum służący do obliczania parametrów szkła i szyb zespolonych. Nowa wersja programu dostępna jest on-line, na stronie internetowej Pilkingtona.

Na 100% wszystko taniej, czyli nowa kampania PraktikeraRuszyła ogólnopolska kampania reklamowa firmy Praktiker prowadzona pod hasłem: „Na 100% wszystko taniej”. Kampania ma charakter prosprzedażowy i promuje 20% rabat na cały asortyment marketów Praktiker.

Pojemnościowy ogrzewacz wody z grzałką ceramicznąFirma Atlantic Polska wyprodukowała pojemnościowy ogrzewacz wody VM N4C/WMARS z grzałką ceramiczną, która ogranicza zjawisko osadzania się kamienia kotłowego. CERAMIC MG System natomiast pozwala na lepsze zabezpieczenie antykorozyjne wnętrza zbiornika.

Płynny jastrych Alpha 2000 Baumit Produktem Przyjaznym dla Mojego DomuPłynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit otrzymał zaszczytny tytuł Produkt Przyjazny dla Mojego Domu. Kapituła konkursu doceniła jakość produktu, doskonałe parametry techniczne, a także walory estetyczne.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog