Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Wzrost zainteresowania zielonymi biurowcamiZielone biurowce, które zyskują coraz większą popularność na rynku nieruchomości, to nic innego, niż bardziej poetycka nazwa dla biurowców przyjaznych naturze. Ogromną zaletą zielonych biurowców jest to, że zapewniają one zdrowe warunki pracy.

Nadproża - jak wybrać najlepsze rozwiązanie?Nadproża to jeden z elementów konstrukcyjnych naszego domu, którego wybór wymaga rozważnej decyzji. Dzisiaj radzimy, na co zwrócić uwagę przy wyborze nadproży.

Korona Konsumenta w kategorii środków ochrony drewna dla produktów VIDARONVidaron został Laureatem godła Korona Konsumenta w kategorii środków ochrony drewna. Marka Vidaron to ekspert w ochronie i dekoracji drewna, łączy doświadczenie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Marmur ma efektownego konkurentaPerfekcyjnie imituje na ścianie klasyczny marmur, jest wyjątkowo elegancki i trwały. Stiuk, bo o nim mowa, staje się prawdziwym odkryciem w klasycznej dekoracji wnętrz. Podobno najlepszy pochodzi z włoskiej wytwórni Candis.

Podwójna kontrola z Magic Door Control od Normstahl EntrematicSukces rynkowy kontrolera Magic Door Control sprawił, że Normstahl Entrematic opracował urządzenie pozwalające sprawdzać pozycję 2 bram jednocześnie. Rozwiązanie to umożliwia obserwację wejścia do garażu dwustanowiskowego na jednym monitorze.

Jak dbać o kamienne parapety– porady eksperta RR GranityParapet wykonany z kamieni firmy RR Granity podkreśla jego urodę i nadaje mu bardziej elegancki wyraz. O tym jak zamontować kamienne parapety i prawidłowo dbać o ich wygląd by cieszyły przez lata mówi ekspert firmy RR Granity Patrycja Satała

Nowy projekt konsumencki ruszył i ogłosił pierwsze wyniki badańKorona Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest poszukiwanie oraz identyfikowanie popularnych produktów i marek w danych kategoriach, segmentach rynkowych i regionach.

Montaż płyt gipsowo - kartonowych z elektronarzędziami marki KressŚciany czy sufity wykonane z płyt gipsowo – kartonowych to prosty i szybki sposób na zabudowę poddasza lub zmianę aranżacji wnętrza domu. By jednak prace przebiegały sprawnie warto zaopatrzyć się w narzędzia oferowane przez spółkę Lange Łukaszuk.

Jak chcą budować Polacy?Polacy są świadomymi inwestorami, znają nowe technologie, chcą budować szybko i nowocześnie. Takie wnioski płyną z rozmów przeprowadzonych z gośćmi odwiedzającymi stoisko portalu domowy.pl podczas jesiennej edycji Targów redNet Dom Mieszkanie.

Zdążyć przed zimą - wybór i montaż ogrodzeniaJeżeli do tej pory nie ogrodziliśmy swojej działki, a zależy nam aby zdążyć przed zimą, listopad jest ostatnim miesiącem na tego typu inwestycje. Ujemne temperatury nie sprzyjają bowiem pracom budowlanym na zewnątrz.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog