Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | > | >>
GutPR na pikniku ekologicznym w Jankach12 listopada na terenie Parku Handlowego Janki odbędzie się rodzinny Piknik Ekologiczny, podczas którego będzie można skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów z firm specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań dla budownictwa zrównoważonego.

Prace ociepleniowe prowadzone podczas zmiennych warunków pogodowych mogą skutkować nieoczekiwanymi zdarzeniami, takimi jak spłynięcie tynku czy pękanie wierzchniej warstwy.

FP International wprowadza kompaktowy MINI-ADSFP International wprowadza kompaktowy i wszechstronny automatyczny mini-system dostaw dostosowany do maszyn nadmuchujących poduszki powietrzne NOVUS oraz CELL-O.

Izolacja HT Armaflex – ciepły i oszczędny domInstalacja grzewcza jest szczególnie narażona na straty energii wynikające z wymiany energii pomiędzy rurą a otoczeniem.Zjawisko o możr znacznie obniżyć sprawność całej instalacji,

Ekologia, polski folk i słoneczna Italia - Ceramika Paradyż na targach CERSAIEZa nami 29 edycja targów CERSAIE, największych targów ceramicznych na świecie, które z roku na rok coraz bardziej umacniają swoją pozycję. To właśnie na nich kreowane są trendy, które będą obowiązywały w najbliższym czasie.

Villeroy & Boch wprowadza kolor do łazienkiKolekcje Villeroy & Boch oferują duży wybór modnych kolorów, pozwalając na większą elastyczność w projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Producent świadomie stawia na oryginalne akcenty kolorystyczne.

Jak tanio kupić dobry projekt domu?Ważną zaletą projektu gotowego jest atrakcyjna cena dokumentacji technicznej, która jest zdecydowanie niższa niż projektów indywidualnych. Czy projekt gotowy może być jeszcze tańszy?

W 2010 roku wydatki na ogrzewanie w Polsce były najwyższe w całej Unii Europejskiej. Nasz przemysł ciepłowniczy przegrywa walkę z tańszą, zieloną energią, która na Zachodzie stała się jednym z głównych źródeł zasilania gospodarstw domowych.

Czysty nagrobek bez szorowaniaPrzed zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych wiele osób przystępuje do prac porządkowych na cmentarzu.Pamiętajmy, że do czyszczenia i ochrony pomników z naturalnego kamienia powinniśmy stosować tylko dedykowane do tego środki.

Brązowa kreacja dla domu (31-10-2011 r.)
Brązowa kreacja dla domu„Dziewczyny lubią brąz…” śpiewał Ryszard Rynkowski. Okazuje się, że nie tylko dziewczyny – brąz coraz chętniej wybierają także inwestorzy jako kolor pokrycia dachowego

<< | < | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog