Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>
Balkon na wyższym poziomieNiestandardowe zastosowania dla materiałów budowlanych to jeden z trendów współczesnej architektury. Takie nowatorskie rozwiązanie zostało wykorzystane na osiedlu Angel Wings we Wrocławiu, gdzie balkony zostały wyłożone betonowymi płytami tarasowymi Venetia

Metoda na taras (29-10-2011 r.)
Metoda na tarasPiękny i zadbany taras staje się najczęściej ulubionym miejscem wypoczynku dla całej rodziny. W rzeczywistości ich szczęśliwi właściciele, mieszkańcy domków jednorodzinnych, często zmagają się na co dzień z wieloma problemami.

Rozwiązania instalacyjne firmy Viega w nowoczesnych willach w BrodnicyEkskluzywne domy jednorodzinne w Brodnicy wyróżnia nie tylko efektowna architektura, ale także najwyższa jakość rozwiązań instalacyjnych. Zastosowano tam szerokie spektrum nowoczesnych produktów firmy Viega.

Nowe produkty CEMEX - chemia budowlanaW odpowiedzi na potrzeby współczesnego rynku budowlanego, firma CEMEX poszerzyła we wrześniu swoją dotychczasową ofertę o chemię budowlaną. Produkty skierowane są do klientów, którym zależy na wysokiej jakości materiałach budowlanych w konkurencyjnych cenach.

Armstrong pośród członków PLGBCFirma Armstrong znalazła się w gronie członków Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (Polish Green Building Council). PLGBC jest organizacją pozarządową,

W zgodzie z naturą - dom Mariusza WlazłegoBlisko rodziny i przyrody, a do tego w cichej i spokojnej okolicy - tak wygląda dom jednego z najlepszych polskich siatkarzy, Mariusza Wlazłego. Ekologiczny i przyjazny mieszkańcom budynek powstaje w małej wsi nad Wartą

Malfarb: Super farba Pastel ColorFarba najwyższej jakości, oferowana w bogatej palecie barw, idealnie kryjąca, o zwiększonej odporności na zmywanie i szorowanie… Czy to nie jest przypadkiem opis farby idealnej? Można tak chyba powiedzieć... Taką super farbę do wnętrz proponuje MALFARB.

Dyrup: Satynowy Lotos (26-10-2011 r.)
Wśród białych farb lateksowych ta wyróżnia się szczególnie. Nie dość, że śnieżnobiała, że doskonale kryje podłoże, to jeszcze je zdobi i przyciąga wzrok dyskretnym, satynowym połyskiem.

Klub światła - dioda w modzieCo w dzisiejszych czasach decyduje o atrakcyjności i popularności lokali o charakterze rozrywkowym? Niewątpliwie, istotną cechą jest atmosfera i nastrój panujący wewnątrz samego miejsca.

Jakość wykończenia - spoina do klinkieru i kamienia firmy Den BravenCegła klinkierowa posiada mnóstwo zalet. Jest trwała i atrakcyjna wizualnie, a wykończone przy jej pomocy elewacje nabierają wyjątkowego charakteru. Nic więc dziwnego, że zdobywa ona coraz większe uznanie.

<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog