Materiały i usługi budowlane - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>
AS wśród rozdzielnic (20-10-2011 r.)
AS wśród rozdzielnicKonieczność używania różnych narzędzi, każdego z inną wtyczką, jest chlebem powszednim każdego budowlańca. W celu ułatwienia i usprawnienia pracy wielu fachowców, firma AS Schwabe dołączyła do swojej oferty rozdzielnicę prądową AS 860510.

Aparici - płytki, które zachwycająPośród tegorocznych premier firmy Aparici uwagę warto zwrócić zwłaszcza na dekorację przygotowaną do kolekcji Novocemento, przypominającą falowane wiatrem pasy tkaniny oraz na sześciokątną płytkę gresową G-Stone Hexagonal.

Jesienne porządki w ogrodzieJesień to kluczowa pora roku dla tych, którzy prowadzą przydomowy ogród. Zasady dotyczące przygotowania go do zimy, są w zasadzie uniwersalne i z powodzeniem mogą się do nich zastosować zarówno właściciele „zielonych salonów”, jak też kilkumetrowych trawników.

Baumit MPI 25 L - lekki tynk wewnętrznyRówne i gładkie ściany to podstawa do dalszych prac remontowych wewnątrz budynków. Malowanie, tapetowanie czy też dekorowanie powierzchni jest o wiele łatwiejsze, kiedy podłoże jest dobrze wyrównane.

Jak sprawnie przeprowadzić inwestycję?Wiele osób marzy o budowie domu. To złożony proces, o którym wiedzę można pozyskać z rozmów, publikacji lub korzystając bezpośrednio ze źródła – firmy skupiającej specjalistów na co dzień zajmujących się kompleksową obsługą inwestycji.

Czy warto zautomatyzować bramę garażową?Wydawać by się mogło, że każda brama garażowa powinna być automatyczna. Komfort oraz wygoda użytkowania to najważniejsze zalety takiego rozwiązania.Spora grupa użytkowników jednak nie zdecydowałaby się na montaż automatyki w swoim garażu.

W klimacie przedwojennych uliczek - kostka Albena firmy PolbrukStare, przedwojenne miasta w odróżnieniu od nowoczesnych metropolii kryją w sobie niesamowite historie i wyjątkową atmosferę. Uwielbiamy więc spacerować wąskimi, brukowanymi uliczkami w otoczeniu zabytkowych kamienic.

Ściany owiane laserunkiemLaserunek to technika dekoracyjna rodem z malarstwa olejnego, która z powodzeniem stosowana jest w aranżacji wnętrz. Stylową „przecierkę” na ścianie stworzy specjalna bejca Studio Finishes® Glaze 405 marki Benjamin Moore.

Internet otwiera się na ofertę RR GranityZakupy on-line, z uwagi na wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy, zyskują coraz większe grono sympatyków. Idąc z duchem czasu, dystrybutor kamieni naturalnych RR Granity uruchomił sklep internetowy www.sklep-plytki.rrgranity.pl.

Harmony Office Center II - nowoczesność biura w parkowym otoczeniuW ubiegłym roku zakończono drugi etap realizacji Harmony Office Center, wg. projektu pracowni Kuryłowicz & Associates. Zastosowane w nim szyby i przeszklenia Pilkingtona, umożliwiają pracę w otoczeniu zieleni i atmosferze pobliskich Pól Mokotowskich.

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Materiały i usługi budowlane - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Materiały i usługi budowlane - strona główna | Materiały i usługi budowlane - wiadomości | katalog